Hodnotenia od mojich klientov

Online výučba angličtiny s profesionálnym lektorom
Online výučba angličtiny s profesionálnym lektorom
Ing. Vladimír G., Cash Manager, IBM
S vyučovacími hodinami pána Kohna som veľmi spokojný. Doposiaľ som navštevoval rôzne jazykové školy, či súkromné hodiny, ale s pánom Kohnom som sa naučil toho najviac. Veľmi sa mi páči jeho prístup a otvorenosť počas konverzácií. Ceny za hodiny sú bezkonkurenčné.
JUDr. Anna M., matka žiaka ZŠ
S doučovaním angličtiny od pána Kohna je syn veľmi spokojný, pretože sa zlepšil v komunikácii, upevnil si gramatiku s tým, že doučovanie má nastavené potrebám a vždy je kvalitne pripravený na písomky. Pána Kohna môžem vrelo odporučiť.
Zuzana G., Customer Care Associate, Dell, s.r.o.
Marián mi pomohol pripraviť sa na jazykový pobyt v Írsku. Dal mi solídne základy, z ktorých teraz v čisto anglicky hovoriacom prostredí ťažím. Je to trpezlivý pedagóg a má rád svoju prácu, čo sa odráža aj na výsledkoch. V priebehu dvoch mesiacov mi pomohol dostať sa z nuly na jazykovú úroveň A2. Odporúčam aj chronickým začiatočníkom.
Matej H., obchodný zástupca
Mariánove hodiny mi pomohli rozspíkovať sa. Vďaka nim som si istejší vo vyjadrovaní a pohotovejšie viem reagovať. Spolu preberáme aj slovnú zásobu obchodnej angličtiny. A vyhovuje mi tiež, že chodí ku nám priamo do firmy. Odporúčam aj vyťaženým obchodníkom.
Mgr. Michal P., riaditeľ
Sme s lektorom Kohnom veľmi spokojní. Je dochvilný a najviac si ceníme to, že chodí ku nám do firmy a „ušil“ každému z našich zamestnancov hodiny na mieru jeho potrebám. Odporúčame každému, kto hľadá spoľahlivého a kvalitného lektora angličtiny.
Ing. Viera H., auditorka
Marián svojím neštandardným prístupom, ktorým je snaha dať študentovi vždy niečo naviac, patril medzi mojich najobľúbenejších lektorov. Je to profesionál s charizmou a veľkým srdcom. Ďakujem mu za nové poznanie!
JUDr. Terézia K., advokátka
Pán Kohn mi osviežil vedomosti z angličtiny, upevnil gramatiku, pripravil ma na študijný pobyt v zahraničí – USA. Ochotne mi pomohol s prekladmi. Ušil mi hodiny na mieru mojim potrebám a zlepšil výslovnosť. Odporúčam každému, kto nemá čas chodiť do jazykových kurzov, dochádzať k lektorom a preferuje individuálny prístup a to, keď lektor príde priamo ku vám.
Dr. František R., manažér
Na pánovi Kohnovi si vážim jeho profesionalitu a časovú flexibilitu. Jeho výučba angličtiny cez Skype mi vyhovuje, keďže nebývam v Bratislave, ale zároveň nemusím ja nikam dochádzať do školy. Anglické konverzácie sú zaujímavé a inšpiratívne. Rozšíril som si slovnú zásobu, zlepšil gramatiku a tiež ústny prejav. Pána Kohna vrelo odporúčam aj zaneprázdneným manažérom.
Daniela Sz., matka žiačky
Vďaka doučovaniu od pána Kohna dcéra úspešne zmaturovala z angličtiny.
Ing. Tibor Sz., informatik-programátor
Som spokojný s prácou pána Kohna. Vždy mi pripraví témy na koverzáciu. Počas anglickej konverzácie ma upozorňuje na možnosti vyjadrenia sa aj inou formou. Upozorňuje ma na výslovnosť, ako aj na gramatické chyby.
Bc. Petra P., študentka
S Mariánom boli hodiny záživné. Pomohol mi presne v tom, v čom som sa potrebovala zorientovať a prebrali sme veľa zaujímavých tém. Vďaka nemu som zvládla urobiť certifikát na takej úrovni, ako som si zaumienila.
JUDr. Iveta Š., právnička
Musím vyzdvihnúť pána Kohna, lebo učiť vie a učí tak, aby to nebolelo v priateľskej atmosfére.
Mgr. Michal G., obchodník a manažér
S prispením pána Kohna sa mi podarilo zlepšiť sa vo vyjadrovaní v angličtine, rozšíriť si slovnú zásobu a ujasniť si anglické časy a súvislosti medzi nimi.

Ak sa Vám moje referencie páčia, vyberte si niektorý z mojich kurzov a kontaktujte ma.

Zaujali vás ohlasy na moju prácu? Presvedčte sa sami, že to nie sú iba slová! Napíšte mi!

    Odoslaním formulára súhlasite so spracovaním osobných údajov.