Business English – kurz obchodnej a manažérskej angličtiny

Online výučba angličtiny s profesionálnym lektorom
Online výučba angličtiny s profesionálnym lektorom

Pre koho je kurz určený?

Je jedno či ste zamestnanec/zamestnanci malej či veľkej firmy, riaditeľ alebo malý živnostník, účtovník alebo obchodník. Aj Vás zasvätím do tajov obchodnej angličtiny, ktorú si precvičíme na konkrétnych situáciách z reálneho života a praxe.

Aký je obsah kurzu?

Napríklad: vedenie obchodného rokovania, porady, napísanie formálneho emailu alebo listu a tiež telefonovanie v angličtine. Prejdeme si slovnú zásobu, ale aj zaužívané frázy a odbornú terminológiu. Pripravím Vás na pracovný pohovor alebo vedenie pohovoru v angličtine alebo odprezentovanie produktu či služby zahraničnému klientovi alebo publiku na výstave, konferencii.

Prečo by ste mali skúsiť práve môj kurz obchodnej angličtiny?

Obsah a štruktúru kurzu doplním a navrhenm tak, aby čo najlepšie zodpovedal potrebám obchodnej komunikácie vo vašom segmente podnikania. Pred začiatkom aj na konci kurzu vás otestujem, aby ste videli pokrok, ktorý ste v obchodnej angličtine a komunikácii urobili. Medzi mojich klientov patrili a patria pracovníci bánk, maklérských spoločností, IT firiem, hotelov, riaditelia a konatelia malých firiem či živnostníci, ale aj top manažéri veľkých domácich aj zahraničných firiem. Staňte sa aj vy mojimi spokojnými klientmi a skúste ešte dnes moje kurzy obchodnej angličtiny.

Pracujem ako SZČO na živnosť a ponúkam vám skupinové, ale aj individuálne kurzy angličtiny priamo u vás vo firme v Bratislave a blízkom okolí alebo cez Skype (celú SR). Faktúru za kurz si môžete dať do výdavkov.

Čo môžete očakávať od mojich kurzov obchodnej angličtiny?

Mladého a dynamického lektora anglického jazyka, ktorý vás neuspí nudnými poučkami z učebníc, ale „rozspíkuje“ a zmotivuje k zdokonaľovaniu sa a aj k samoštúdiu anglického jazyka.

Čo ponúkam firmám a jednotlivcom?

Hodiny ušijem každému klientovi/klientom na mieru. Dávam dôraz na konverzáciu na hodine a domáce úlohy. Gramatiku vysvetľujem na konkrétnych príkladoch z reálneho života.

Mám učebnice a materiály?

Učím z viacerých učebníc a materiály čerpám aj z internetu od akreditovaných inštitúcii ako British Council, BBC Learning English, Oxford University a tiež používam vlastné materiály.

Aké mám ceny?

Individuálne hodiny – 12€ za 60 minút/18€ za 90 minút
Skupinové kurzy – od 18€ za 60 minút/25€ za 90 minút (jedna skupina – maximum päť ľudí). Nie som platca DPH.

Aká je frekvencia hodín?

Aby sa želaný efekt dostavil čím skôr, odporúčam klientom mať hodiny minimálne dvakrát až trikrát týždenne plus kombinovať výučbu so samoštúdiom.

Mám nejaké referencie?

Po dvoch rokoch výučby angličtiny vo firmách mám niekoľko spokojných a stálych klientov, ktorí ma odporúčajú ďalším. Na požiadanie a po ich schválení vám poskytnem kontakt a môžete sa ich priamo spýtať na ich spokojnosť s mojou prácou.
Referencie od firiem, súkromných klientov a jazykových škôl

Chcem(e) Vaše hodiny, čo mám(e) robiť?

Stačí ak mi zavoláte na číslo 0902 204 754 alebo napíšete e-mail na lektor@kohn.sk a dohodneme si stretnutie so zodpovedným zástupcom firmy a určíme si ciele výučby a dohodneme ďalšie podmienky, ako fakturácia, termíny a podobne.

Môžeme si vás nezáväzne vyskúšať?

Áno, firemné dopyty majú prvú ukážkovú hodinu (60 minút) bezplatne.

Máte otázky? Zabudol som na niečo?

Kontaktujte ma (napíšte email/odošlite kontaktný formulár alebo mi zavolajte)! Na telefóne som skoro stále a na emaily odpoviem do dvoch hodín. 🙂

Máte záujem o spoluprácu? Kontaktujte ma!

    Odoslaním formulára súhlasite so spracovaním osobných údajov.

    Súvisiace kurzy angličtiny